RABBIT - Wypożyczanie filmów dvd,vhs
Wypożyczanie filmów dvd Wypożyczanie filmów vhs
Wypożyczalnia
Sprzedaż filmów dvd,vhs
Czyszczenie płyt dvd
lotto
Linki
ZNAJDŹ TYTUŁ
SPIS ALFABETYCZNY

A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  Ó  P  R  S  Ś  T  U  W  Z  Ź  Ż  0-9 
SPIS GATUNKOWY
O WYPOŻYCZALNI

Wypożyczalnia >VIDEO-MAX< działa na rynku filmowym już od początku lat 90-tych na terenie osiedla Baranówka w Rzeszowie. Posiada atrakcyjną lokalizację z dogodnym dojazdem i parkingiem w dobrze prosperującym pasażu handlowym przy ulicy Ofiar Katynia 15.

Długoletnia działalność pozwoliła nam dobrze rozpoznać rynek filmowy oraz potrzeby Klientów. W oparciu o nabytą wiedzę i doświadczenie oferujemy swym Klientom w pełni profesjonalną, miłą i kompetentną obsługę. Posiadamy w swojej filmotece kilka tysięcy tytułów na płytach DVD oraz kilkadziesiąt na płytach BLU-RAY. Każdy wielbiciel filmu znajdzie tu coś dla siebie. Szczycimy się tym, że nasza oferta jest systematycznie powiększana o kilka pozycji tygodniowo. Dodatkowa zachęta do korzystania z naszych usług to weekendowy system wypożyczeń (od soboty do poniedziałku) bez dodatkowych opłat oraz telefoniczna rezerwacja filmów. Ogromnym atutem wypożyczalni jest możliwość korzystania z kolektury LOTTO. Posiadamy również w sprzedaży czyste nośniki CD, DVD, BLU-RAY oraz doładowania i zestawy startowe do telefonów komórkowych wszystkich operatorów w atrakcyjnych cenach.


Ogólne warunki wypożyczeń obowiązujące w wypożyczalni "VIDEO-MAX"

 1. Klient wypożyczając film na płycie (DVD, BLU-RAY) jest uprawniony do jego odtwarzania przez czas określony na rachunku (dowodzie wypożyczenia) i nie ma prawa odstępowania płyty innym osobom.
 2. Tytuł filmu, jego numer ewidencyjny, okres wypożyczenia oraz odpłatność za wypożyczenie filmu określone są na rachunku.
 3. Nie jest dozwolone kopiowanie nagrań i ich wykorzystywanie w celach reklamowych, ani też odtwarzanie publiczne.
 4. Obsługa wypożyczalni może odmówić wypożyczenia filmu bez podania przyczyny.
 5. Obsługa wypożyczalni w szczególnych przypadkach ma prawo zażądać pozostawienia zastawu w formie gotówki za wypożyczenie filmu.
 6. Dowodem zwrotu filmu jest kopia rachunku wystawionego Klientowi przy wypożyczeniu potwierdzona pieczątką, stemplowana po dokonaniu zwrotu.
 7. W przypadku uszkodzenia lub zagubienia płyty, Klient zobowiązany jest do zapłacenia na rzecz wypożyczalni odszkodowania w wysokości jej ceny zakupu.
 8. Uszkodzenie płyty ( porysowanie, pęknięcie, złamanie lub wykruszenie itp.) będzie traktowane równoznacznie z jej zniszczeniem.
 9. W przypadku gdy Klient dokona zwrotu filmu w terminie późniejszym niż określony na rachunku, zobowiązany jest do zapłacenia dodatkowej opłaty za każdy dzień zwłoki zgodnie z ceną wypożyczenia.
 10. Klient zobowiązany jest do podpisania rachunku (dowodu wypożyczenia) akceptując tym samym postanowienia niniejszych ogólnych warunków wypożyczeń.
 11. Wszystkie spory między wypożyczalnią a Klientem będzie rozstrzygał sąd rejonowy w Rzeszowie.
 12. W sprawach nieuregulowanych niniejszymi ogólnymi warunkami wypożyczeń, mają zastosowanie przypisy kodeksu cywilnego.

Sprzedaż filmów dvd,vhs