RABBIT - Wypożyczanie filmów dvd,vhs
Wypożyczanie filmów dvd Wypożyczanie filmów vhs
Wypożyczalnia
Sprzedaż filmów dvd,vhs
Czyszczenie płyt dvd
lotto
Linki

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE PŁYT DVD,CD, CD-ROM.

Właścicielu wypożyczalni - Twoje płyty DVD mogą znowu wyglądać jak nowe. Zwróć się do nas a sprawimy, że najbardziej porysowana płyta będzie ponownie dla Ciebie zarabiać!!! Posiadamy profesjonalne urządzenie do czyszczenia płyt. Naprawa polega na szlifowaniu i polerowaniu w kilku etapach, a w tym czasie płyty chłodzone są wodą, co zapobiega ich przegrzaniu. Technologia naprawy nie wykorzystuje środków chemicznych zmiękczających powierzchnie płyty oraz materiałów zaklejających rysy. Dzięki temu powierzchnia wyczyszczonej płyty niczym się nie różni od powierzchni nowej płyty.


Przed rozpoczęciem procesu czyszczenia płyty są oznaczane i segregowane według stopnia uszkodzenia. W zależności od głębokości rys płyta przechodzi kilka etapów szlifowania oraz dwa etapy polerowania, a następnie myta jest antystatycznym płynem, dzięki czemu jej powierzchnia jest idealnie gładka i lśni jak nowa!

Większość uszkodzonych płyt da się naprawić. Niestety w przypadku zarysowań dochodzących do miejsc z zapisem danych, pęknięć, przełamania lub zmiażdżenia płyty oraz głębokich rys po stronie z nadrukiem jesteśmy bezsilni.

Sugerujemy aby nie wysyłać płyt w oryginalnych pudełkach (etui) - tylko zwiększają wagę przesyłki, a co za tym idzie jej koszt. Najlepiej umieścić każdą z płyt w papierowej lub foliowej kopercie, następnie wszystkie zabezpieczyć tekturą lub folią z "bąbelkami" i umieścić w kartonowym pudełku, lub dużej kopercie.

Płyty można dostarczyć osobiście do naszej wypożyczalni od poniedziałku do soboty w godzinach 9 - 20. Adres : 35-209 Rzeszów , ul. Ofiar Katynia 15 , telefon / fax (17) 863-01-48.
Płyty można również wysłać pocztą lub kurierem. Bardzo prosimy o przesyłanie wraz z płytami specyfikacji tytułowej.

Płyty odsyłamy Pocztą Polską, listem poleconym priorytetowym lub paczką priorytetową. Przesyłki docierają do odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych od daty nadania. Do kosztu naprawy doliczamy zryczałtowaną opłatę za przesyłkę w wysokości 7,50 zł (przy przedpłacie na konto) lub 17,50 zł (przy płatności za pobraniem).
Większą ilość płyt (powyżej 15 sztuk) odsyłamy na własny koszt.

Cena czyszczenia 1 płyty : 12 zł brutto.
Płyta dwustronna - (20 zł brutto).


Płatności za wykonaną usługę można dokonać na nasz rachunek bankowy lub za pobraniem (przy odbiorze przesyłki u doręczyciela).

Wystawiamy faktury VAT.

DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH.

Sprzedaż filmów dvd,vhs